НАШІ
ПРОЕКТИ

ПРОЕКТИ
Проект «Jack House»
Атмосфера вашого дому покликана впорядковувати думки, розслабляти тіло, заспокоювати серце, дарувати відчуття захищеності, надійності, комфорту, затишку і візуальної насолоди. Професійно розставлені акценти в інтер'єрі створюють ідеальну картинку.
Проект «Exotic fusion»
У кожного інтер'єру є свій аромат. Цей пахне свободою, тропічними фруктами і екзотичними квітами, лоскочуть відчуттям ризику і пристрастю до життя, передчуттям релаксу і диханням натхнення.
Проект «Modern minimalist»
Незрівнянна лаконічність і гармонійний мінімалізм. Природність ліній, на який можна дивитися нескінченно, елегантний стиль, який завжди актуальний, функціонал, який не викликає питань.
Проект «Work space»
Філософія "open space", але при цьому повага до особистого простору. Повна концентрація і віддача роботі, але завжди є місце відпочинку.
Проект «Elegant style»
Багато повітря, гарне поєднання текстур, продуманий дизайн, підбір фактурних матеріалів, максимальна функціональність і бездоганна якість - ось до чого варто прагнути, заради чого варто звертатися до професіоналів і що буде радувати вас кожного дня.
Проект «Happy childhood»
Створюючи дитячу кімнату, ми враховуємо стать / вік / захоплення / характер / мрії / фантазії майбутнього господаря, загальний стиль квартири, схему планування, потреби і побажання, нюанси безпеки, дитячу психологію та багато іншого! І коли все це зійдет
Проект «Bright side»
Вражаючий проект для Monatik Corporation. У цьому проекті Vector8 забезпечив важливі дизайнерські деталі. Двері, вішалки та плінтуси прихованого монтажу.
Проект «Creative mood»
В інтер'єрі не буває дрібниць, є тільки ідеально продумані деталі, які створюють неповторне перше враження оригінального, творчого, професійного підходу.
Проект «Beauty of harmony»
Вишукана сучасна класика з елегантними і в міру розкішними елементами, дорогими матеріалами і в світлих відтінках.
Проект «Evening Atmosphere»
Зі входу відразу зрозуміло, що тут все непросто і небанально. Хоч проект в кольорах досить стриманий, але яскравий в концепції, стилі і дизайні. Тут все про атмосферу.
Проект «Vector8 Showroom»
У шоу-румі Vector8 зібрані найсучасніші дизайнерські рішення і новинки від світових виробників фурнітури. Ексклюзівно для наших клієнтів для візуалізації ми використали всі можливі матеріали і втілили найскладніші вузли.
Проект «Modern France»
Раді представити вам наш новий завершений проект, який радує своїх власників лаконічністю, витриманим сучасним стилем, яскравими акцентами, цікавими дизайнерськими рішеннями і виключно якісними матеріалами.
Проект «Personal Space»
Лише ваш простір, лише ваші думки, лише ваші мрії, лише ваш особистий час ... Ми не просто робимо меблі, ми бачимо людину, яка буде з ними уживатися, а в результаті, сподіваємося на їх вічну любов, тому всі меблі виготовляються з індивідуальністю , характ
Проект «Soft Emotions»
Відпочивати потрібно вміти. Такі затишні апартаменти буквально з першого погляду налаштовують на відпочинок. Спокійні відтінки, природні матеріали, збільшений простір з допомогою зеркальних панелей, правильне зонування, максимальні функціонал і комфорт.
Проект «New Story»
Новий проект завжди знаходить свою історію, змінює ваше життя, наповнює простір сенсом і з нетерпінням чекає емоцій, які ви в нього принесете.
Проект « Strict Elegance»
Навіть стриманий, серйозний інтер'єр може поєднати у собі елегантність і домашній затишок. Цікаві акценти добавлять індивідуальності, а природні матеріали - спокою.
Проект «Pure sophistication»
Унікальний проект виконаний власним виробництвом Vector8. Цей вишуканий інтер'єр створений з десятків годин роботи професіоналів, вивірених підрахунків з використанням високотехнологічних технологій та підбором найкращих матеріалів.
Проект «Simple, but Significant »
Make it Simple, but Significant! В основу проекту увійшли природні відтінки із яскравими акцентами. А в основу комфорту увійшло вдале зонування за допомогою меблів та світла.
Проект «Stylish life»
Мати власний будинок, зручний та затишний, де можна відчути себе захищеним, коханим та щасливим, мрія будь-якої живої істоти. Беззаперечна істина
Проект «Author's doors»
Двері це повноцінні учасники інтер'єру. Як правило, прихований монтаж, стильна фурнітура, рівні, мінімальні зазори, якісні матеріали – ось характеристики сучасних дверей.